Rezervuojant programą 2 asmenims, taikoma speciali kaina - 70€!

Nightmare Hotel 16+

Kokią paslaptį slepia viešbutis? Persikelk į siaubo pasaulį ir sužinok, kas slypi tarp baisiausio lietuvos viešbučio sienų.
 

Pačiame Vilniaus centre – apleista vieta atgijo. Profesionalūs aktoriai ir dekoracijos padaro šią vietą dar šiurpesnę. Žaidimas maišosi su realybe, o juokas – su rėksmais. Pasijuskite tarsi siaubo filmo filmavimo aikštelėje ir pajuskite, ką jaučia tyliai po lova pasislėpę kūkčiojantys personažai. Košmarų Viešbutis „Nightmare Hotel“ yra ne tik realiausias būdas papulti į savo košmarų sūkurį, bet taip pat ir įdomiausias būdas pabėgti nuo rutinos ir pasinerti į mistinį bei kraują stingdantį nuotykį. Vaikščiodami ir bandydami ištrūkti iš siaubo namų, slampinėsite kraupiuose kambariuose, kuriose bus pilna įdomių ir siaubą keliančių dekoracijų bei efektų. Programa prasideda vos įžengus pro duris, o žaidimo metu turėsite galimybę sutikti pastovius šio viešbučio gyventojus. Tik jokiais būdais nežiūrėkite jiems į akis. Tai nebus lengva, tačiau emocijas, kurių dar nesate patyrę – garantuojame. Išdrįsk baimei pažvelgti į akis!

​Laisvalaikio Dovanų ekspertų atsiliepimą skaitykite čia!

3 years of "Warm" Welcome...

Kokia paslaptį slepia viešbutis? persikelk į siaubo pasaulį irsužinok kas slypi tarp baisiausio lietuvos viešbučio sienų..

3 years of "Warm" Welcome...

Kokia paslaptį slepia viešbutis? persikelk į siaubo pasaulį irsužinok kas slypi tarp baisiausio lietuvos viešbučio sienų..

Horror Valentine

Vasario 12-15 d.

Programos

Pasirink norima programa

Nightmare Hotel
+16

Horror 200%
+18

Darkness

Naujiena

Vaikams

Mergvakariai / Bernvakariai

Teambuilding

Vakarienė su siaubo prieskoniu...

Vienintelis toks Lietuvoje – vakaro patyrimas siaubo istorijų mėgėjams. „Haunted Dinner“ – siaubo vakarienė, kurios metu Jūsų lauks netradicinė, kitokia vakarienė kraupioje, tamsoje ir pilną klausimų keliančioje atmosferoje. Ką slepia vakaro šeimininkas? Kas iš tiesų gyvena tamsiame rūsyje? Nuo pat vakaro pradžios Jus lydės atvykėliai iš dvasių pasaulio. Ar jums pavyks pasprukti iš tamsos gniaužtų? 

Taisyklės

1. Apsistojimo trukmė iki 1val (su pasitikimu ir pristatymu), tačiau trukmė gali priklausyti nuo dalyvių skaičiaus ir nuo to, kaip greitai yra įveikiama kelionė per apleistą viešbutį.

2. Apsistoti gali komanda iki 8 asmenų. Registruojantis būtina nurodyti būsimų svečių skaičių. Susidarius daugiau nei 8 žmonių komandai, būtina iš anksto informuoti administraciją. Tokiu atveju svečiai paskirstomi į dvi ar daugiau grupių ir organizuojami 2 ar daugiau žaidimai.

3. Turint chroniškų ligų (širdies, psichikos, astma, epilepsija ir kt.) apsistoti šiame viešbutyje nerekomenduojama.

4. Turint stiprių fobijų (arachnofobiją, niktofobiją, klaustrofobiją) – pagalvokite ar norėtumėte apsistoti šiame viešbutyje.

5. Nėščioms moterims apsistoti šiame viešbutyje nerekomenduojame.

6. Dalyvauti žaidime apsvaigus nuo alkoholio ar kitų psichotropinių medžiagų yra griežtai draudžiama.

7. Griežtai draudžiama laužyti, ardyti ar kitaip gadinti žaidimo inventorių.

8. Griežtai draudžiama liesti ar naudoti agresiją bei fizinę jėgą prieš viešbučio personalą.

9. Žaidimo metu draudžiama filmuoti, fotografuoti ar įrašinėti garsą. Dėl daiktų saugumo, būtina visus asmeninius daiktus (telefonus, papuošalus ir kt.) palikti tam skirtoje daiktų saugojimo vietoje.

10. Pastebėjus, kad yra pažeidžiamos Nightmare Hotel taisyklės, administratorius turi teisę nedelsiant nutraukti žaidimą.

11. Prieš žaidimą komanda gauna „saugumo žodį“ (safe word). Šį žodį komanda gali panaudoti kai dėl kokių nors priežasčių nori nutraukti žaidimą. Garsiai pasakius šį žodį, žaidimas yra nedelsiant nutraukiamas ir negali būti pratęstas ar būti pradėtas iš naujo.

12. Neatvykus ar pavėlavus į žaidimą, savo noru nutraukus žaidimą ar dėl taisyklių nesilaikymo administratoriui nutraukus žaidimą, pinigai nėra gražinami.

Ar turite klausimų?

+370 6 4843 076
info@Nightmarehotel.lt
J. Jasinskio g. 16C, Vilnius

Pelicula

A modern theme for the film industry & video production
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.